Luigino.cz

Přepnout do PC verze Registrovat Přihlásit

Speedskating Summit Opava 2019

 foto summit

Chcete si užít týmový speedskatingový trénink ve větší skupině? V našich zeměpisných šířkách věc nezvyklá a obtížně organizovatelná. Připravili jsme pro Vás 11. ročník Speedskating summitu v Opavě. Na minulých ročnících tréninkového kempu se nám to podařilo, tréninkovou jízdu ve vláčku a týmový výkon jsme si užívali a navíc se podělili o spoustu informací napříč oddíly z Česka, Slovenska i Německa. 

Nejde nám o závodění a předvádění se, ale o příjemně strávený čas s ostatními speedaři na luxusních terénech nejen v Městských sadech, kde se konají opavské závody největších českých inline seriálů. V okolí je také množství hospůdek, ve kterých se „musí“ každý večer rozebrat výkon. Nedaleko se nachází Stříbrné jezero a koupaliště, které zaručuje parádní oddych a regeneraci. Pro případ nepříznivého počasí máme zajištěn krytý prostor s ideálním povrchem por bruslení.

Nápomocni vám budou regionu znalí místní závodníci a trenéři, lektoři inline bruslení aj. Dozvíte se také novinky z oblastí péče o zdraví bruslařů, regenerace a nových trendů v materiálovém vybavení bruslařů. Součástí bude také workshop správné techniky skluzu, odrazu a dalších bruslařských dovedností. Doplňkem speedskatingu bude nácvik inline slalomu.  Připraveni budou fotografové a kameramani.

V sobotu 20.7.2019 se v Opavě koná tradiční Blade Night s OC Breda a Weinstein.

Místo konání: Opava, Ostrava, zimní stadion s inline povrchem, luxusní bruslařské povrchy, parkové bruslařské stezky a okolí.
Termín: 19. - 21.7.2019
Cena: 1500,- Kč
V ceně:  kurzovné, lektoři, nájem za halu v případě deště, fotograf, účastnické tričko (pro přihlášené do 24. 6. 2019)
Přihlášky: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (honza[zavináč]sportovnikurzy.cz) do 24. 6. 2019. (uveďte jméno, bydliště, ročník narození, velikost trička)

Obsahová náplň summitu:

Pátek: příjezd a odpolední blok od 16:00 - týmový trénink, video coaching, večerní program

Sobota: dopolední blok - závodní aréna Ostrava (U cementárny) technika, video coaching + rozbor / odpolední blok - týmový trénink, večerní blok (Blade Night s OC Breda a Weinstein), společné posezení.

Neděle: dopolední blok - společný týmový trénink,  + rozbor 16.00 ukončení

Joomla SEF URLs by Artio

Luigino.cz | © 2012-2015

Nahoru PC verze